Oferta

W naszej ofercie znajdują się:

  • Palety przemysłowe i jednorazowe
  • Skrzynie
  • Skrzyniopalety

Palety przemysowe
Jesteśmy wiodącym producentem palet przemysłowych przeznaczonych do przewozu oraz magazynowania towaru różnego rodzaju. Ich budowa pozwala na wygodne podniesienie i przemieszczenie ich przez wózki widłowe. Ich solidność zawdzięczamy wykorzystaniu najwyższej jakości drewna oraz zbiciu ich konstrukcji gwoździarkami pneumatycznymi. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment palet o wymiarach:

1200 x 1000
1200 x 800
800 x 600
600 x 400

Na indywidualne zamówienie klienta.Palety jednorazowe
Już od wielu lat działalności zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości palet jednorazowych. Ich budowa pozwala w łatwy sposób przemieścić je w dowolne miejsce za pomocą wózków widłowych. Idealnie sprawdzają się podczas transportu i magazynowania wszelkiego typu towarów. Dzięki wykorzystaniu podczas produkcji najwyższej jakości drewna oraz wzmożeniu ich konstrukcji gwoździarkami pneumatycznymi, nasze palety są solidne i uniwersalne. Wytwarzamy palety w wymiarach:

1200 x 1000
1200 x 800
800 x 600
600 x 400

Na indywidualne zamówienie klienta.
Zamówione u nas palety zostaną dostarczone "na czas" pod wskazany adres a ich jakość będzie na najwyższym europejskim poziomie.Skrzynie drewniane
Jesteśmy producentem skrzyń drewnianych w różnych wymiarach. Wytwarzamy je na podstawie indywidualnych zamówień i specyfikacji zleceniodawców. Ich jakość, estetykę i przede wszystkim solidność zawdzięczamy wykorzystaniu w procesie produkcji drewna krajowego. Nasze produkty zdobyły uznanie w oczach nie tylko polskich, ale także światowych odbiorców.Skrzyniopalety
W naszej ofercie znajdziecie Państwo solidne i funkcjonalne skrzyniopalety wyprodukowane z drewna krajowego. Ich atutem jest wytrzymałość, uniwersalność oraz estetyka. Skrzynie wytwarzane są na podstawie indywidualnych specyfikacji odbiorców. Nowoczesne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie sprawiają, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.Palety używaneFirma zajmuje się skupem oraz sprzedażą używanych palet przemysłowych i jednorazowych. Skupujemy palety uszkodzone, zużyte lub po prostu zbędne.

Palety te poddawane są regeneracji i przeznaczane są do dalszej eksploatacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.